XM Cyber

xmcyber.com

xmcyber.com

XM Cyber to światowy lider w dziedzinie Breach & Attack Simulation (BAS). Firma specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi do weryfikacji skuteczności zabezpieczenia zarówno infrastruktury IT, jak też zasobów chmurowych. Co wyróżnia XM Cyber na tle konkurencji, to innowacyjne podejście do określenia poziomu ryzyka kompromitacji poszczególnych zasobów krytycznych. Kluczem do tego podejścia jest wykorzystanie perspektywy atakującego, co oznacza ciągłe wyszukiwanie i korygowanie potencjalnych ścieżek ataku w sieciach lokalnych i chmurowych.

Założyciele XM Cyber to wybitni specjaliści od zagrożeń cybernetycznych, którzy zdobyli doświadczenie pracując w jednostkach specjalnych izraelskiego wywiadu. Ich unikalne doświadczenie i wiedza przekładają się na wysoką jakość oferowanych przez firmę rozwiązań. Co ciekawe, obecnie XM Cyber w 100% należy do niemieckiego holdingu Schwarz Gruppe, dobrze znanego w Polsce z takich marek jak Lidl czy Kaufland.

W erze cyfrowej, kiedy zagrożenia cybernetyczne są wszechobecne, firmy takie jak XM Cyber odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa organizacjom na całym świecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i unikalnemu podejściu do problemu, XM Cyber stawia czoła najbardziej zaawansowanym cyberzagrożeniom, chroniąc tym samym kluczowe zasoby swoich klientów.

Darmowa konsultacja i wycena – napisz do nas czego potrzebujesz?

Leave this field blank

Udostępnij swoim znajomym