Citrix

Citrix to producent oprogramowania, które dostarcza technologię biznesową umożliwiającą prostą, bezpieczną i lepszą pracę z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Firma inwestuje w budowanie solidnych integracji, aby dostarczyć klientom jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania. Citrix oferuje rozwiązania DaaS (Desktop as a Service) i VDI (Virtual Desktop Infrastructure), które wspierają hybrydowe doświadczenia pracy. Niezależnie od tego, czy są one realizowane lokalnie, w chmurze czy w obu tych miejscach jednocześnie. Firma jest uznawana za reprezentatywnego dostawcę w przewodniku Gartner® Market Guide for Desktop as a Service z 2023 roku. Ponadto, Citrix oferuje Secure Private Access, który umożliwia organizacjom wdrażanie adaptacyjnego, świadomego kontekstu, dostępu zero trust dla wszystkich zarządzanych przez IT aplikacji i pracowników.

Cloud Software Group to firma dostarczająca kluczowe dla działalności oprogramowanie dla przedsiębiorstw na dużą skalę. Firma posiada kilka jednostek biznesowych pod swoim szyldem, w tym Citrix, TIBCO, NetScaler, Jaspersoft, iBi oraz ShareFile.

Ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie polega na Cloud Software Group, aby pomóc im dostosować się, przekształcić i sprostać wyzwaniom stawianym przed każdym nowoczesnym przedsiębiorstwem w środowiskach chmur prywatnych, publicznych, zarządzanych i suwerennych. Firma umożliwia swoim klientom ewolucję, rywalizację i osiąganie sukcesów, wykorzystując jej oprogramowanie w zakresie danych, automatyzacji, wglądu i współpracy.

Darmowa konsultacja i wycena – napisz do nas czego potrzebujesz?

Leave this field blank

Udostępnij swoim znajomym