Ochrona Danych Osobowych

Zapoznaj się z zasadami ochrony danych osobowych w nFlo. Przejrzyste informacje o RODO i Twoich prawach

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), w związku z tym, informujemy o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych, a także o przysługujących Państwu prawach.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest nFlo Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ząbkowska 31, 03-736 Warszawa.

Jako administrator danych pragniemy poinformować, że dane osobowe za Państwa zgodą, są zbierane i przetwarzane w celu realizacji naszych zobowiązań, na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  

Celem przetwarzania jest realizacja Państwa zamówień, wsparcie Państwa jako Klienta, wykonanie ciążących na nas obowiązków prawnych, a także, o ile udzieliliście nam na to zgody – w celach marketingowych.  Przekazujemy również Wasze dane do firm współpracujących, ale tylko wówczas, jeśli Państwo wyrazili na to zgodę.

Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Państwa dane mogą być również udostępnione podmiotom zewnętrznym, realizującym zadania wsparcia dla Nas, przy realizacji naszych zobowiązań, np. firmy kurierskie, doradcze czy audytorskie.

Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji naszych usług i zobowiązań lub do momentu wyrażenia przez Państwa sprzeciwu. Jeśli uznają Państwo, że przyznane Wam prawo zostało złamane,  posiadacie Państwo możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych

Jeśli macie Państwo do nas pytania w tych kwestiach, uprzejmie prosimy o przesłanie maila na adres: rodo@nflo.pl