29.09 reprezentacja nFlo wspólnie podjęła się pokonania królewskiego dystansu tj. 42,2 km. W sztafecie wzięli udział Łukasz Szymański, Marcin Rek oraz Bartosz Nowicki. Organizator 41 PZU MARATONU WARSZAWSKIEGO przygotował specjalne strefy zmian dla Sztafety Maratońskiej odpowiednio na 14km i 24 km.

Pierwszym zawodnikiem na starcie z naszego teamu był Bartosz Nowicki, który po konsultacji z drużyną zadeklarował ukończenie maratonu w ciągu 3 godzin 20 minut – co szczególnie zmotywowało drużynę do tempa w okolicach 5.00 minut/km.

W pierwszej strefie zmian usytuowanej w okolicy ulicy Tamka, po pokonaniu pierwszego etapu z czasem:
1 godzina 8 minut ( 4:50 km/minuta ) oczekiwał już drugi zawodnik- Marcin Rek, który miał do pokonania 10km. Teoretycznie prosty etap, praktycznie emocje związane ze startem oraz przekroczeniem mety dodają niesamowicie powera, dlatego Marcin miał najtrudniejsze zadanie, ale dzielnie pokonał swój dystans z czasem 52 minut przekazując „pałeczkę” Łukaszowi Szymańskiemu. Łukasz w pięknym stylu pokonał najdłuższy odcinek sztafety na trasie 18 km w czasie 1 godziny 21 minut.

Ogromy wysiłek chłopaków, świetne przygotowanie i wspaniała współpraca umocniła naszą pozycję na 34 miejscu z czasem 3 godziny 21 minut 49 sekund!

GRATULACJE!

ŻYCZYMY SUKCESÓW I TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!