Pentera

PenTera to narzędzie firmy Pcysys, które oferuje w pełni zautomatyzowaną platformę do zaawansowanych testów penetracyjnych, która wspiera bezpieczeństwo cybernetyczne w organizacji, w szczególności zadania tzw. Red Team. Stosując perspektywę hakera, oprogramowanie identyfikuje, analizuje i pomaga usunąć luki w podatnościach i systemach bezpieczeństwa.

PenTera to narzędzie firmy Pcysys, które oferuje w pełni zautomatyzowaną platformę do zaawansowanych testów penetracyjnych. Rozwiązanie wspiera bezpieczeństwo cybernetyczne w organizacji, w szczególności zadania tzw. Red Team. Stosując perspektywę hakera, oprogramowanie identyfikuje, analizuje i pomaga usunąć luki w podatnościach i systemach bezpieczeństwa. Platforma koncentruje się na testowaniu infrastruktury, zakładając, że haker już się do niej włamał. W bezpiecznej formie i wykorzystując także znalezione podatności, uruchamia fizycznie tzw. exploity, działając jakkolwiek bez zaburzania działania produkcyjnych systemów. Dzięki integracji z SIEM/SOAR SOC oraz Red/Blue Team mają pełny wgląd w przebieg ataku, aby podjąć działania zapobiegawcze jeszcze zanim realny atak nastąpi. Oprogramowanie może działać w trybie 24/7, skanując sieć w poszukiwaniu nowych luk bezpieczeństwa. Organizacje zaangażowane w bezpieczeństwo IT na całym świecie używają rozwiązania PenTera.

Pcysys dostarcza zautomatyzowaną platformę do testów penetracyjnych, która ocenia i ogranicza korporacyjne ryzyko cyberbezpieczeństwa. Stosując punkt widzenia hakera, nasze oprogramowanie identyfikuje, analizuje i określa priorytety działań naprawczych w przypadku luk w cyberobronie. Analitycy bezpieczeństwa używają PenTera do wykonywania ciągłych, maszynowych testów penetracyjnych, które zwiększają ich odporność na cyberataki w ich sieciach organizacyjnych.

PenTera - Korzyści

Ciągła ochrona | Utrzymuj całą infrastrukturę na tym samym wysokim poziomie
Niezwykle ważne jest, aby konsekwentnie sprawdzać zabezpieczenia w organizacji. Platforma testuje całą infrastrukturę za pomocą szerokiego wachlarza technik hakerskich. Dzięki temu pozostajesz odporny niezależnie od tego, w jaki sposób haker próbuje się włamać.
Spójna walidacja | Testuj tak często, jak potrzeba - codziennie, co tydzień lub co miesiąc
Środowiska IT zmieniają się nieustannie i ujawniają luki w zabezpieczeniach, ciągłe testy penetracyjne mają kluczowe znaczenie. Pcysys umożliwia sprawdzanie stanu bezpieczeństwa cybernetycznego tak często, jak potrzebujesz, zachowując czujność przez cały czas.
Obecna obrona | Bądź na bieżąco z najnowszymi technikami hakerskimi
Hakerzy stale rozwijają swoje techniki i narzędzia. Niezwykle ważne jest więc, aby narzędzia do weryfikacji ryzyka ewoluowały tak szybko, jak hakerzy. Pcysys zapewnia, że dopasowujesz i rozwijasz głębię technik testowania.