Samodzielna Księgowa

Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Miejsce pracy

Warszawa

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do zespołu Samodzielnej Księgowej.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

  • Wsparcie w prowadzeniu pełnej księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi (CIT, VAT,PIT),
  • Sporządzanie raportów (w tym raporty na potrzeby Zarządy, raporty dla banku) oraz sprawozdań finansowych,
  • Odpowiedzialność za kontakty oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz ZUSem,
  • Kontrola merytoryczna dokumentów oraz zapewnienie kompletności i poprawności księgowań,
  • Kontrola bieżących rozliczeń, przepływów gotówkowych, potwierdzeń sald z kontrahentami,
  • Wsparcie w procesie fakturowania oraz rozliczania kontraktów,
  • Wsparcie w procesie tworzenia dokumentacji księgowej,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • Wsparcie w procesie weryfikacji umów handlowych.

Kogo szukamy?

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/Samodzielnej Księgowej,
  • Dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość pełnej oraz uproszczonej księgowości,
  • Znajomość programów księgowych- m.in. Comarch Optima oraz pakietu MS Office,
  • Zdolność analitycznego myślenia.

Co zyskasz dołączając do zespołu nFlo?

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacja na stanowisko:

    Nie wybrano żadnego pliku.

    Zapoznałeś się z naszymi realizacjami i chcesz nawiązać z nami współpracę, napisz!

    Zaciekawiła Cię nasza oferta, zespół i stworzone przez nas produkty! Zapraszamy do kontaktu.