Webinarium: Cloud Email & Collaboration Suite Security

Odpowiednie zabezpieczenie poczty w Office365 czy Google Workspace stanowi nie lada wyzwanie. W dobie coraz bardziej wyrafinowanych zagrożeń potrzebna jest bezkompromisowa ochrona zarówno pod względem niebezpiecznych załączników jak i pod kątem ataków phishingowych.

Dodatkowo od momentu pojawienia się pandemii COVID-19 pracownicy masowo zaczęli korzystać z narzędzi do kolaboracji – takich jak np. Microsoft Teams.

Dzięki Check Point Harmony jesteśmy w stanie zabezpieczyć wszystkie te elementy i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do danych nawet dla tych, którzy pracują zdalnie.

Podczas webinarium dowiesz się w jaki sposób Harmony Email & Collaboration pozwoli Ci na zabezpieczenie Twojej poczty firmowej i narzędzi do kolaboracji oraz zobaczysz w jak prosty sposób można drożyć rozwiązanie bez ingerencji w już działające środowisko.

Webinarium poprowadzi inżynier bezpieczeństwa – Krzysztof Siwy z firmy Clico.
Certyfikowany inżynier rozwiązań Check Point Software Technologies, trener Certified Ethical Hacker, ekspert w dziedzinie technologii Firewall. Od ponad 8 lat związany z bezpieczeństwem IT, audytor bezpieczeństwa sieci, wdrożeniowiec i trener w Centrum Szkoleń CLICO.

Check Point Harmony Email & Collaboration – Webinarium

Kiedy:

25 marca (piątek) od 10:00 do 11:00

Agenda:

  • przedstawienie firmy Check Point oraz dedykowanej gamy rozwiązań do zabezpieczenia użytkowników końcowych – Check Point Harmony,
  • Harmony Email&Collaboration – przedstawienie rozwiązania oraz wspieranych platform i narzędzi,
  • przegląd najważniejszych funkcjonalności,
  • pokaz praktyczny,
  • podsumowanie i zakończenie.

Darmowa konsultacja i wycena – napisz do nas czego potrzebujesz?

Leave this field blank

Udostępnij swoim znajomym